Biuro

Stażysta ds. administracyjnych

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 19.07.2018
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • administrować dokumenty tj. faktury, korekty itp.,
  • weryfikować ilość materiałów z wystawionymi dokumentami,
  • uzupełniać tabele rejestrowe,
  • wspierać w bieżących projektach działu.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają wykształcenie minimum średnie,
  • znają język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • dobrze znają pakiet MS Office - w szczególności Excel,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • potrafią dobrze zorganizować pracę oraz pracować pod presją czasu,
  • są kreatywne, terminowe, zaangażowane.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • 5 - miesięczny staż w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, ( w ramach umowy podpisanej z PUP w Polkowicach, po odbyciu stażu zatrudnienie na 3 miesiące na pełen etat),
  • miłą atmosferę pracy, w zgranym zespole,
  • mentora przez cały okres stażu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.