Biuro

Referent ds. towarowania / Alokacja

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 19.07.2018
Zakres obowiązków

  • utrzymywać optymalny poziom zatowarowania powierzonych salonów w obuwie oraz inne towary handlowe,
  • przygotowywać oraz zabezpieczać towar dla nowo otwieranych sklepów,
  • dokonywać przesunięć międzymagazynowch,
  • opracowywać dokumenty przecen,
  • kontrolować i analizować poziom zatowarowania sklepów,
  • tworzyć zestawienia sprzedaży.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają wykształcenie wyższe,
  • posiadają zdolności analityczne,
  • bardzo dobrze znają pakiet MS Office, w szczególności Excel,
  • swobodnie komunikują się w języku angielskim lub innym języku obcym,
  • są sumienne i dokładne.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna, bezpłatna opieka medyczna,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci.