PL
Magazyn
Magazyn

Magazynier

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie Dział: Magazyn Data zakończenia: 19.07.2018
Zakres obowiązków

  • przyjmować, kompletować towar, kontrolować jakość towarów,
  • przestrzegać obowiązujących przepisów i instrukcji,
  • utrzymywać magazyn w porządku i czystości,
  • przestrzegać regulaminów oraz przepisów wewnętrznych,
  • eliminować zagrożenia i nieprawidłowości związane z bezpieczeństwem pracy.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • posiadają wykształcenie min. zawodowe,
  • posiadają uprawnienia na wózki jezdniowe (mile widziane),
  • znają gospodarkę magazynową (dodatkowy atut)
  • cechują się zaangażowaniem i uczciwością,
  • są gotowe do pracy w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.