Biuro

Referent ds. administracji

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 20.07.2018
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • organizować wewnętrzne oraz zewnętrzne spotkania,
  • przygotowywać agendy oraz notatki ze spotkań,
  • prowadzić kalendarz spotkań,
  • przygotowywać pisemne sprawozdania z zebrań,
  • przygotowywać prezentacje, zestawienia, raporty, korespondencję, oświadczenia oraz dokumenty firmowe na zlecenie dyrekcji,
  • tłumaczyć korespondencję i spotkania biznesowe,
  • dbać o sprawny przepływ informacji,
  • prowadzić wstępne rozmowy z firmami zewnętrznymi, negocjować przedstawione oferty,
  • weryfikować dokumenty handlowe pod względem formalnym i zgodności danych,
  • obsługiwać urządzenia biurowe,
  • ściśle współpracować z managerami poszczególnych działów pionu logistyki,
  • współpracować z pracownikami innych działów.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają wykształcenie średnie lub wyższe,
  • mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • bardzo dobrze znają język niemiecki - warunek konieczny, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrze znają pakiet MS Office,
  • potrafią obsługiwać urządzenia biurowe,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • są komunikatywne, sumienne, zaangażowane i asertywne,
  • potrafią pracować w zespole,
  • potrafią dobrze organizować pracę.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • "krótsze piątki".