Biuro

SEM Specialist

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 20.07.2018
Zakres obowiązków

  • planować, realizować, optymalizować i raportować kampanie reklamowe w Google AdWords / Double Click Search,
  • prowadzić działania na 17 rynkach w Europie,
  • monitorować i analizować osiągane efekty, współtworzyć strategię kampanii SEM i optymalizować prowadzone działania pod kątem osiągnięcia zakładanych KPI,
  • wdrażać nowe funkcjonalności związane z Adwords, testować kampanię i rekomendować odpowiedni kierunek rozwoju,
  • przygotowywać raporty analityczne i raportować swoje działania bezpośrednio do przełożonego,
  • weryfikować ścieżki atrybucji , sprawdzać wpływ poszczególnych kampanii oraz kanałów na siebie.
Czego oczekujemy

  • mają minimum dwuletnie doświadczenia w realizowaniu kampanii w Google AdWords dla dużych podmiotów e-commerce,
  • posiadają kompetencje analityczne w tym znajomość Google Analytics, MS Excel,
  • mają doświadczenie w korzystaniu z systemu DoubleClick,
  • znają narzędzie Google Tag Manager,
  • są zaznajomione z zagadnieniami związanymi z optymalizacją SEO,
  • potrafią obsługiwać narzędzie Search Console,
  • cechuje je zdolność analitycznego myślenia,
  • są proaktywne i zaangażowane w realizowane projekty.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • "krótsze piątki".