Biuro

Referent ds. inwentaryzacji

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 22.07.2018
Zakres obowiązków

  • wykonywać inwentaryzacje towaru w sklepach zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • terminowo i rzetelnie realizować zadania,
  • przestrzegać regulaminy i przepisy wewnętrzne.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • bardzo dobrze znają język angielski lub niemiecki,
  • są gotowe do wyjazdów służbowych (wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek),
  • mają doświadczenie w wykonywaniu inwentaryzacji - mile widziane,
  • są zaangażowane, uczciwe i dobrze organizują pracę,
  • potrafią pracować w zespole.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci.