PL
Sklep
Sklep

Praca na wakacje- Sprzedawca Kłodzko

Lokalizacja: Kłodzko Dział: Sklep Data zakończenia: 28.07.2018
Zakres obowiązków

Dołącz do nas i zarób na swoje wymarzone wakacje.

Co będziesz robić:

  • profesjonalnie obsługiwać naszych klientów,
  • dbać o dostępność i ekspozycję produktu na sali sprzedaży.
Czego oczekujemy

Pierwsza praca? Nic się nie martw, wszystkiego Cię nauczymy!
Masz już duże doświadczenie? Z pewnością je docenimy!

Szukamy osób, które:

  • łatwo nawiązują kontakty,
  • są pełne pozytywnej energii,
  • angażują się w wykonywane zadania.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowa o pracę,
  • wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb,
  • jasne zasady wynagradzania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne pakiety sportowe,
  • możliwość dłuższej współpracy również po okresie wakacji.