Biuro

Młodszy Specjalista ds. Operacji eCommerce

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 01.08.2018
Zakres obowiązków
  • codziennie monitorować egzekucję procesów operacyjnych w Polsce i na innych rynkach,
  • budować i wdrażać testy, zarówno wewnątrz-systemowe, jak i między-systemowe,
  • wspierać zarówno agentów Biura Obsługi (w Polsce i innych krajach), jak i pozostałych członków zespołu eCommerce we wszystkich ciężkich przypadkach systemowych po stronie operacji,
  • wspierać wszelkie procesy biznesowe i systemowe w pionie eCommerce,
  • aktualizować i prowadzić szkolenia (m.in Pracownicy sklepowi oracz Biuro Obsługi Klienta),
  • aktywnie wspierać administrowanie wszystkich bugów systemowo operacyjnych na linii dostawca eCommerce - CCC,
  • uczestniczyć przy tworzeniu i tłumaczeniu rozwiązań na inne kraje,
  • tworzyć raporty dzienne swojego obszaru oraz partycypować w tworzeniu zestawień okresowych,
  • analizować odchylenia procesowe,
  • budować dobre relacje ze współpracownikami,
  • dbać o właściwy przepływ informacji wewnątrz organizacji.
Czego oczekujemy
  • mają pasję do zdobywania nowego doświadczenia i wykorzystywania nabytych umiejętności,
  • są otwarte na zmiany,
  • posiadają umiejętność budowania dobrych relacji,
  • znają język angielski w stopniu zaawansowanym,
  • cechuje je umiejętność wyciągania wniosków i przeprowadzania analiz przyczynowo-skutkowych,
  • dobrze znają pakiet MS Office.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • "krótsze piątki"