Biuro

Realizacja strumienia digital (Analityk)

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 01.08.2018
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • projektować i wdrażać raporty w obszarze Omnichannel,
  • analizować przepływy i produktywność w kanale eCommerce wraz z przygotowywaniem rekomendacji i wniosków,
  • codzienne modelować i rozwijać platformę,
  • Single Point of Contact pomiędzy IT a zespołem eCommerce dla tematów związanych z danymi eCommerce,
  • administrować dane projektowe i zadaniowe w środowiskach eCommerce,
  • kierować obszarem Business Intelligence dla operacji eCommerce,
  • zarządzać funkcjonującymi mechanizmami i zależnościami systemowymi w eko-systemie eCommerce,
  • współpracować z działami controllingu i finansów,
  • brać udział w projektach rozwojowych eCommerce,
  • szukać i weryfikować ryzyka, tworzyć plan aktualizacji systemów.
Czego oczekujemy

  • posiadają zdolność analitycznego myślenia i radzenia sobie z rozproszonymi danymi,
  • umiejętnie formułują syntetyczne wnioski i rekomendacje,
  • bardzo dobrze znają MS Office oraz narzędzia klasy OLAP,
  • mają doświadczenie w obszarze Business Intelligence,
  • znają platformy eCommerce, umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem,
  • szybko się uczą i łatwo adaptują do zmian,
  • są samodzielne w powierzonych obowiązkach,
  • mają doświadczenie w pracy projektowej.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • "krótsze piątki"