Biuro

Specjalista ds. e-Commerce na rynki zagraniczne

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 05.08.2018
Zakres obowiązków

  • koordynować we współpracy ze strukturami CCC na rynkach zagranicznych realizację bieżących zadań związanych z tłumaczeniem i lokalizacją treści,
  • tworzyć harmonogramy oraz dbać o poprawność i terminowość realizacji zadań,
  • kontaktować się z agencjami tłumaczeniowymi, freelancerami w celu przygotowania najlepszej oferty realizacji tłumaczeń,
  • koordynować implementację treści na lokalnych wersjach serwisu www i aplikacji mobilnej,
  • prowadzić dokumentację realizowanych zadań, dbać o właściwy obieg dokumentów.
Czego oczekujemy

  • posiadają doświadczenie w pracy jako Project Manager, Traffic Coordinator lub pokrewne,
  • potrafią obsługiwać: pakiet MS Office, Jira,
  • mile widziana znajomość MS Project,
  • bardzo dobrze znają język angielski,
  • lubią pracować w zespole i mają wysokie umiejętności organizacyjne, potrafią koordynować kilka zadań jednocześnie,
  • potrafią tworzyć harmonogramy prac, sporządzać dokumentacje projektową,
  • chętnie prowadzą szkolenia z anglojęzycznymi współpracownikami.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl.