Biuro

Manager ds konsolidacji sprawozdań finansowych

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 20.10.2018
Zakres obowiązków

Co będzie robić:

  • brać udział w implementacji zasad przygotowywania skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla Grupy Kapitałowej,
  • przygotowywać okresowe skonsolidowane sprawozdania finansowe dla Grupy Kapitałowej wg. MSR,
  • współpracować z jednostkami powiązanymi w celu sporządzania sprawozdań skonsolidowanych,
  • współpracować z Działem Controllingu w celu wypracowania i wdrożenia zasad raportowania zarządczego miesięcznych skonsolidowanych wyników finansowych,
  • dbać o prawidłowość i wysoką jakość dostarczanych raportów finansowych,
  • współuczestniczyć w procesie standaryzacji procesów finansowo-księgowych oraz jednolitych rozwiązań w systemach informatycznych dla celów księgowości zgodnych z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,
  • współpracować z audytorem zewnętrznym.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mają wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku rachunkowość,
  • bardzo dobrze znają Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej,
  • dobrze znają przepisy Ustawy o Rachunkowości oraz Krajowe Standardy Rachunkowości,
  • dobrze znają zasady konsolidacji finansowej oraz zasady rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobrze znają pakiet MS Office, w szczególności Excel,
  • znają język angielski na poziomie swobodnej komunikacji,
  • potrafią myśleć analitycznie, są dokładne, skrupulatne i potrafią dobrze organizować pracę.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna, bezpłatna opieka medyczna,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • "krótsze piątki".