Biuro

Prawnik- Warszawa

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 21.10.2018
Zakres obowiązków

  • przygotowywać, przeglądać i przedstawiać rekomendacje do negocjowanych umów najmu, licencji oraz innych dokumentów prawnych w celu zapewnienia ich zgodności z obowiązującym prawem,
  • pracować głównie w języku angielskim,
  • tworzyć zalecenia dotyczące ciągłej zgodności z obowiązującymi przepisami i regulacjami dotyczącymi ochrony danych lub prywatności, ustanawiając i utrzymując niezbędne procedury oraz gwarantując, że przepisy dotyczące ochrony danych i prywatności są stale dokumentowane, weryfikowane i zgłaszane,
  • wdrażać i kontrolować proces administrowania umowami zgodnie z polityką kontraktów globalnych.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają ukończone studia prawnicze,
  • posiadają min. 5 lat doświadczenia w pracy jako in-house w retailu lub międzynarodowej kancelarii prawnej,
  • mają wiedzę i doświadczenie w zakresie umów najmu w Centrach Handlowych, umów franczyzowych, badania due dilligence oraz analizy prawnej,
  • biegle znają język angielski, drugi język będzie dodatkowym atutem,
  • cechuje je analityczne myślenie, dokładność, przedsiębiorczość i sumienność.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w spółce z listy spółek z indeksu giełdowego WIG20 będącej największym w Polsce producentem obuwia,
  • prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci.