PL
IT
IT

Informatyk

Lokalizacja: Polkowice Dział: IT Data zakończenia: 25.10.2018
Zakres obowiązków

  • sprawować nadzór nad komputerami i urządzeniami biurowymi w Centrali i Salonach,
  • rozwiązywać bieżące problemy użytkowników,
  • wykonywać bieżące prace w zakresie struktury IT,
  • wdrażać korporacyjnych standardów IT.
Czego oczekujemy

• biegle znają system operacyjny: Windows XP, Windows 7, Windows 8,
• bardzo dobra znają języka angielskiego lub inny język obcy,
• posiadają wykształcenie wyższe: kierunki informatyczne lub pokrewne,
• potrafią serwisować sprzęt komputerowy,
• prawo jazdy kat. B.,
• potrafią pracować pod presją czasu,
• są otwarte na nowe wyzwania zawodowe, na wiedzę i nowe umiejętności,
• są dyspozycyjne oraz gotowe do wyjazdów służbowych,
• potrafią efektywnie pracować w zespole.

Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:
• praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• bezpłatna, prywatna opieka medyczna,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu sportowego Multisport/OK System,
• możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
• dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
• paczki świąteczne dla dzieci,
• kurs językowy na terenie firmy.