Biuro

Specjalista ds. CRM

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 28.10.2018
Zakres obowiązków

  • zbierać i analizować wymagania biznesowe w zakresie pozyskiwania nowych źródeł danych wewnętrznych/zewnętrznych,
  • współpracować z działami: Sprzedaży, Marketingu i eCommerce w zakresie planowania i rozliczania działań komunikacyjnych,
  • mapować wymagania biznesowe na wymagania systemów informatycznych (współpraca z IT),
  • planować, definiować i automatyzować komunikację bezpośrednią, głównie w kanałach cyfrowych przy użyciu narzędzia Marketing Automation,
  • współpracować z analitykami w zakresie mierzenia i optymalizacji efektywności podejmowanych działań.

Czego oczekujemy

  • mają doświadczenie w pracy w dziale CRM (preferowana branża retail),
  • biegle znają język angielski,
  • dobrze znają MS Office (przede wszystkim MS Excel, MS Power Point),
  • mają doświadczenie w pracy z narzędziami Marketing Automation,
  • posiadają podstawową umiejętność analizy danych,
  • znajomość HTML będzie dodatkowym atutem,
  • posiadają zmysł estetyczny, są komunikatywne i kreatywne.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • "krótsze piątki".