Biuro

Stażysta w Dziale eCommerce

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 31.10.2018
Zakres obowiązków

  • opracowywać i wprowadzać do systemu eCommerce treści informacyjne i marketingowe,
  • weryfikować poprawność danych produktowych, tworzyć listingi produktowe, eMerchandising,
  • przeprowadzać testy akceptacyjne związane z uruchamianiem nowych serwisów internetowych.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • są studentami (preferowane kierunki techniczne),
  • swobodnie komunikują się w języku angielskim,
  • potrafią obsługiwać system MS Office (Excel, Power Point),
  • mile widziana będzie znajomość: systemów do zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla), platform eCommerce (np. Magento) oraz narzędzi do zarządzania projektami (np. Jira, Confluence),
  • cechuje je poprawność językowa oraz umiejętność redagowania tekstów w języku polskim,
  • są rzetelne, skrupulatne i odpowiedzialne.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • płatne praktyki w spółce z listy spółek z indeksu giełdowego WIG20 będącej największym w Polsce producentem obuwia,
  • nauka jak pracować w międzynarodowym środowisku w nowym Dziale eCommerce gigantycznej spółki,
  • praca w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie (blisko kampusu Uniwersyteckiego),
  • miła atmosfera pracy w zgranym zespole,
  • zniżki w sklepach należących do naszej spółki.