Biuro

IR Manager

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 08.11.2018
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • współtworzyć i implementować strategię obszaru IR,
  • współtworzyć i zarządzać komunikacją z inwestorami oraz instytucjami rynku kapitałowego,
  • przygotowywać raporty bieżących spółek oraz obsługiwać ich publikację,
  • przygotowywać informacje na spotkania z inwestorami,
  • przygotowywać wydarzenia zgodnie z kalendarzem obszaru IR,
  • prowadzić działania z zakresu relacji z mediami biznesowymi,
  • monitorować i analizować raporty dotyczące spółki oraz informacje w mediach,
  • obserwować trendy na rynkach kapitałowych,
  • prowadzić analizy porównawcze spółek branżowych,
  • kreować standardy i wdrażać najlepsze praktyki z obszaru IR.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia),
  • mają minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w analogicznym obszarze,
  • biegle posługują się językiem angielskim,
  • posiadają wiedzę z zakresu finansów, zarządzania strategicznego, PR oraz komunikacji,
  • znają zasady funkcjonowania rynków kapitałowych,
  • posiadają bardzo dobrą umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • wykazują się inicjatywą i dużą samodzielnością w realizacji powierzonych zadań,
  • potrafią pracować pod presją czasu,
  • są komunikatywne i mają zdolności prezentacyjne,
  • są dyspozycyjne.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.