Biuro

Asystent działu marketingu - sekcja produkcyjno-zakupowa

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 09.11.2018
Zakres obowiązków

  • współpracować z drukarniami, agencjami reklamowymi i innymi producentami materiałów marketingowych,
  • współpracować z pionem logistyki CCC w kwestii przyjęć magazynowych i poprawnej dystrybucji materiałów marketingowych do sklepów,
  • współpracować z sekcją fotograficzno-graficzną w temacie przygotowania do produkcji określonych elementów dekoracji marketingowej,
  • współpracować z dekoratorami sieci w celu zapewnienia standardów VM oraz poprawnej pod względem ilościowym wysyłki komunikacji marketingowej,
  • optymalizować budżet marketingowy poprzez negocjacje cenowe i optymalizację ilości zamawianych elementów,
  • kontrolować i uzupełniać stany magazynowe materiałów marketingowych,
  • przygotowywać prezentacje w sklepach wzorcowych w siedzibie spółki,
  • prowadzić dokumentację realizowanych zamówień.
Czego oczekujemy

  • mają wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, administracja),
  • posiadają doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • znają język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • bardzo dobrze znają pakiet MS Office - w szczególności Excel, Power Point,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • potrafią dobrze zorganizować pracę oraz pracować pod presją czasu,
  • są kreatywne, terminowe, zaangażowane.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • "krótsze piątki".