PL
IT
IT

Administrator Baz Danych

Lokalizacja: Wrocław Dział: IT Data zakończenia: 09.11.2018
Zakres obowiązków

• administrować bazami danych w środowiskach produkcyjnych i pomocniczych,
• monitorować i utrzymywać dostępności i funkcjonalności serwerów aplikacyjnych i bazodanowych,
• analizować problemy i rekomendować rozwiązania usprawniające wydajność, pojemność i dostępność danych,
• optymalizować modele danych pod względem wydajności łatwości zarządzania, integralności i dostępności,
• automatyzować procesy i czynności administracyjne.

Czego oczekujemy

• posiadają wiedzę z zakresu konfiguracji i administracji baz danych Oracle,
• znają techniki optymalizacji struktur danych - optymalizacja wydajności, uszkodzenia, przywracanie,
• znają systemy UNIX/LINUX ( mile widziana umiejętność pisania skryptów shell),
• znają język angielski na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,
• są otwarte na rozwój i poszerzanie wiedzy w obszarze technologii,
• są staranne, dokładne i odpowiedzialne.

Co oferujemy

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• kurs językowy na terenie firmy,
• prywatną opiekę medyczną,
• możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
• dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
• paczki świąteczne dla dzieci,
• "krótsze piątki".