Biuro

Manager ds. controllingu

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 10.11.2018
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • przygotowywać raporty na potrzeby kierownictwa,
  • tworzyć niezbędne narzędzia dla potrzeb sporządzanych analiz i raportów,
  • dbać o jakość wykonywanej pracy zgodnie z przyjętymi standardami,
  • brać aktywny udział w sporządzaniu budżetów operacyjnych, planu finansowego Grupy Kapitałowej,
  • analizować odchylenia występujące w budżetach poszczególnych komórek organizacyjnych, formułować wnioski i rekomendacje,
  • koordynować pracę zespołu ds. controllingu.
Czego oczekujemy

  • posiadają min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w branży retail),
  • posiadają wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • bardzo dobrze znają MS Excel,
  • mają zdolność analitycznego myślenia pozwalającą na samodzielne wykonywanie zadań,
  • potrafią pracować z dużą ilością danych, wyciągać wnioski i je prezentować,
  • znają język angielski na poziomie bardzo dobrym, mile widziana dodatkowa znajomość języka niemieckiego.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.