Biuro

Asystent działu towarowania

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 06.06.2019
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • dbać o odpowiedni poziom zatowarowania sklepów,
  • kontrolować stany magazynowe oraz proces uzupełniania towaru,
  • dbać o zatowarowanie nowo otwieranych sklepów,
  • tworzyć zestawienia sprzedaży.
Czego oczekujemy

  • Mają wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub matematycznym,
  • posiadają doświadczenie związane z analizą danych - mile widziane,
  • znają pakiet MS Office,
  • swobodnie komunikują się w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim,
  • są dokładne i skrupulatne.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatek stażowy i frekwencyjny,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.