Biuro

Dekorator - Rynki zagraniczne

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 06.06.2019
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

• wspierać sprzedaż poprzez handlową prezentację towaru,
• tworzyć ekspozycje handlowe, uwzględniając szeroką gamę
produktów z naciskiem na ich atrakcyjność i sezonowość,
• tworzyć instrukcje / standardy dla wskazanej sieci,
• brać udział w otwarciach salonów wchodzących w zakres podległego regionu,
• organizować i prowadzić szkolenia z zakresu VM,
• wizytować podległe sklepy.

Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

• mają wykształcenie średnie lub wyższe,
• mają doświadczenie na podobnym stanowisku,
• bardzo dobrze znają język angielski,
• posiadają prawo jazdy kat. B,
• znają obsługę programu Corel Draw oraz pakietu MS Office,
• są dyspozycyjne i gotowe do częstych wyjazdów służbowych.

Co oferujemy

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• dodatek stażowy i frekwencyjny,
• bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
• możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
•dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.