Biuro

Referent ds.celnych

Lokalizacja: Polkowice Dolne Dział: Biuro Data zakończenia: 25.05.2019
Zakres obowiązków

• przygotowywać dokumenty, zgodnie z funkcjonującym obiegiem dokumentów,
• wprowadzać i weryfikować dokumenty handlowe z danymi w systemach,
• weryfikować dokumenty pod względem merytorycznym i formalnym.

Czego oczekujemy

• posiadają wykształcenie minimum średnie o kierunku logistyka - mile widziane,
• znają język angielski,
• obsługują pakiet MS Office, w szczególności Excel,
• są komunikatywne, otwarte na zmiany, dyspozycyjne,
• posiadają zdolności analityczne,
• mają prawo jazdy kat B.

Co oferujemy

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• kurs językowy na terenie firmy,
• prywatną opiekę medyczną,
• możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
• dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,