Biuro

Specjalista ds. HR

Lokalizacja: Kraków Dział: Biuro Data zakończenia: 26.05.2019
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • realizować procesy rekrutacyjne,
  • koordynować proces zatrudnienia i wdrożenia nowych pracowników,
  • współpracować z agencjami pracy tymczasowej,
  • współtworzyć plany rozwojowe i szkoleniowe we współpracy z menadżerami,
  • wspierać menedżerów w rozwoju kompetencji oraz w rozwiązywaniu trudnych sytuacji personalnych,
  • realizować działania związane z komunikacją wewnętrzną,
  • realizować działania employer brandingowe,
  • wspierać dział w bieżących projektach HR.
Czego oczekujemy

  • posiadają minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w Dziale HR,
  • posiadają wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
  • są zainteresowane rozwojem w obszarze HR,
  • posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - mile widziane,
  • dobrze znają prawo pracy,
  • dobrze znają pakiet MS Office,
  • bardzo dobrze znają język angielski,
  • są komunikatywne i kreatywne,
  • są zorganizowane oraz odznaczają się proaktywną postawą,
  • cechują się pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do programu sportowego MultiSport,
  • praca w młodym, ambitnym zespole,
  • realny wpływ na rozwój organizacji.