PL
IT
IT

Analityk biznesowy / Konsultant systemów IT

Lokalizacja: Polkowice Dział: IT Data zakończenia: 28.06.2019
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • zbierać i analizować wymagania biznesowe,
  • współpracować z zewnętrznymi dostawcami,
  • mapować istniejące procesy biznesowe oraz przygotowywać propozycje optymalizacji,
  • wspierać projekty na wszystkich etapach ich realizacji,
  • przygotowywać niezbędną dokumentację projektową - specyfikacje biznesowe i funkcjonalne,
  • konsultować i wspierać biznes w zakresie usług IT.
Czego oczekujemy

  • posiadają wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie projektami, ekonomia, informatyka,
  • posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • znają metodyki zarządzania projektem oraz narzędzia modelowania procesów biznesowych,
  • znają systemy biurowe Microsoft (Excel, Outlook, Sharepoint, Project),
  • potrafią zrozumieć potrzeby biznesowe organizacji,
  • posiadają zdolności analityczne oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z biznesem,
  • bardzo dobrze znają język angielski,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • posiadają doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych klasy ERP - mile widziane,
  • znają procesy biznesowe z obszaru handlu detalicznego - mile widziane.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna, bezpłatna opieka medyczna,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • ’krótsze piątki’.