Biuro

Stażysta w Dziale HR

Lokalizacja: Warszawa Dział: Biuro Data zakończenia: 04.07.2019
Zakres obowiązków

  • Będziesz wspierać Dział HR w realizacji bieżących projektów oraz działań z zakresu rekrutacji, Onboardingu, szkoleń i rozwoju, Employeer brandingu i innych,
  •  Wesprzesz zespół w procesach administracyjnych,
  •  Będziesz uczestniczyć w tworzeniu raportów i analiz HR-owych,
  •  Pomożesz usprawnić pracę naszego działu.
Czego oczekujemy

  •  Są studentami ostatnich lat lub absolwentów kierunków Zarządzanie Zasobami Ludzkimi/ Psychologii/ pokrewnych,
  •  Są zainteresowane rozwojem w obszarze HR
  •  Bardzo dobrze znają pakiet MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
  •  Są otwarte na zdobywanie wiedzy, proaktywnych, o wysokich kompetencjach interpersonalnych,
  •  Cechuje je odpowiedzialność za powierzone zadania, systematyczność oraz dbałość o szczegóły,
  •  Lubią pracować w zespole, a jednocześnie nie bojących się indywidualnych wyzwań i odpowiedzialności,
  •  Potrafią dobrze organizować własną pracę.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  •  Płatny 3-miesięczny staż w spółce z listy spółek z indeksu giełdowego WIG20 będącej największym w Polsce producentem obuwia
  •  Pracę w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie (blisko kampusu Uniwersyteckiego),
  •  Przyjazną atmosferę, pracę w dynamicznym i otwartym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą.