Biuro

Referent ds.kontroli przyjęć magazynowych

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 12.07.2019
Zakres obowiązków

  • weryfikować systemowo poprawność przyjęć towarów z dokumentami handlowymi,
  • sporządzać dokumenty, raporty, zgodnie z obowiązującymi zasadami w systemie,
  • kompletować dokumenty handlowe, w związku z obrotem towarowym,
  • zajmować się wyceną towaru,
  • obsługiwać system WinSad, WinSkład, Intrastat, RMS, PSI, WEBCON,
Czego oczekujemy

  • mają wykształcenie minimum średnie (mile widziane o profilu logistyka),
  • mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w logistyce),
  • dobrze znają pakiet MS Office, w szczególności Excel,
  • znają język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadają prawo jazdy kat ’B’
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatek stażowy i frekwencyjny,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.