Biuro

Referent ds. administracji

Lokalizacja: Polkowice Dolne Dział: Biuro Data zakończenia: 19.06.2019
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • dbać o właściwą organizację recepcji,
  • prowadzić kalendarz spotkań oraz dbać o należytą ich organizację,
  • zarządzać korespondencją wychodzącą i przychodzącą oraz archiwizować ją,
  • zapewniać prawidłowy obieg dokumentacji,
  • sporządzać zamówienia oraz monitorować zużycie art. biurowych, spożywczych i gospodarczych,
  • prowadzić centralę telefoniczną oraz mailową Spółki oraz przekierowywać rozmowy do odpowiednich komórek organizacyjnych.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają minimum średnie wykształcenie,
  • mają doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • znają język angielski,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • znają obsługę urządzeń biurowych,
  • posiadają zdolności organizacyjne,
  • cechują się wysoką kulturą osobistą i biznesową,
  • są sumienne, rzetelne i dokładne.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • bezpłatny kurs języka angielskiego na terenie firmy.