Biuro

Specjalista ds. controllingu inwestycji

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 24.07.2019
Zakres obowiązków

  • analizować i weryfikować oferty dostawców i firm współpracujących,
  • negocjować i wspierać w negocjacjach handlowych krajowych i zagranicznych,
  • tworzyć analizy, cenniki i standardy,
  • pomagać innym działom w weryfikacji cen i ofert handlowych,
  • weryfikować ceny na rynku krajowym i zagranicznym,
  • weryfikować i akceptować koszty i oferty,
  • rozliczać zakończone inwestycje, weryfikować je z dokumentami księgowymi,
  • weryfikować sprawozdania z kosztów inwestycyjnych zagranicznych,
  • weryfikować faktury kosztowe,
  • współpracować z działem inwestycji, finansów oraz wykonawcami,
  • pomagać w wyszukiwaniu nowych firm i dostawców,
  • pomagać w ustalaniu ryczałtów prac budowlano-elektrycznych dla zagranicy.
Czego oczekujemy

  • mają wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: elektryczne, sanitarne, budownictwo,
  • mają doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znają program AutoCad lub obsługę DWG TrueView,
  • potrafią sporządzać i weryfikować kosztorysy inwestorskie,
  • dobrze znają pakiet MS Office,
  • znają język angielski na poziomie swobodnej komunikacji, mile widziana dodatkowa znajomość języka niemieckiego,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • mają zdolności negocjacyjne,
  • potrafią pracować w zespole,
  • potrafią samodzielnie podejmować decyzje.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • ’krótsze piątki’.