Biuro

Młodszy specjalista ds. cateringu

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 19.07.2019
Zakres obowiązków

  • zapewniać najwyższą jakość, świeżość oraz efektywnie prezentować asortyment,
  • przygotowywać produkty oraz je wydawać,
  • utrzymywać porządek w miejscu pracy, dbać o czystość sprzętów i wyposażenia,
  • kontrolować jakość oraz stany magazynowe produktów,
  • współpracować z przełożonym.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają wykształcenie min. średnie,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • mają doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • pasjonują się gotowaniem,
  • cechują się wysoką kulturą osobistą,
  • są komunikatywne i zaangażowane,
  • potrafią obsługiwać sprzęty AGD.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • ’krótsze piątki’.