Biuro

Grafik Kreatywny

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 01.09.2019
Zakres obowiązków

Co będziesz robić:

  • współtworzyć kolekcję w obszarze graficznym,
  • tworzyć i formatować animację i grafiki na potrzeby komunikacji marki,
  • poszukiwać inspiracji i tworzyć kreatywne rozwiązania,
  • śledzić trendy komunikacji produktowej,
  • współpracować z obszarami związanymi bezpośrednio z produktem.
Czego oczekujemy

Szukamy osób, które:

  • mają wykształcenie wyższe - kierunkowe,
  • mają doświadczenie w projektowaniu graficznym,
  • bardzo dobrze znają pakiet Adobe (Premiere, Photoshop, InDesign),
  • znają branże retail - mile widziane,
  • posiadają wiedzę z zakresu identyfikacji i komunikacji wizualnej oraz znają branże reklamową,
  • znają język angielski,
  • podejmują inicjatywę w działaniu,
  • są dyspozycyjne i potrafią dobrze organizować pracę.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatek frekwencyjny i stażowy,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.