Biuro

Starszy specjalista ds konsolidacji

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 05.09.2019
Zakres obowiązków

  • samodzielnie przygotowywać skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej wg. MSR,
  • współpracować z jednostkami powiązanymi w celu sporządzania sprawozdań skonsolidowanych,
  • współpracować z działem controllingu w celu wypracowania i wdrożenia zasad raportowania zarządczego miesięcznych skonsolidowanych wyników finansowych,
  • współpracować z audytorem zewnętrznym,
  • wspierać dział konsolidacji w zakresie standardu leasingowego MSSF16.
Czego oczekujemy

  • mają wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość,
  • mają doświadczenie w audycie (BIG4) lub w dziale sprawozdawczości finansowej,
  • posiadają wiedzę z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
  • dobrze znają zasady konsolidacji finansowej oraz rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobrze znają pakiet MS Office, w szczególności Excel,
  • znają język angielski na poziomie swobodnej komunikacji,
  • potrafią myśleć analitycznie,
  • są dokładne, skrupulatne i potrafią dobrze organizować pracę.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • ’krótsze piątki’.