Biuro

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 05.10.2019
Zakres obowiązków
Co będziesz robić:
  • prowadzić i nadzorować postępowania administracyjne,
  • przygotowywać wnioski i dokumenty,
  • pozyskiwać zgody i zezwolenia administracyjne,
  • współpracować z organami nadzoru budowlanego.
Czego oczekujemy

Szukamy osób które:

  • mają wykształcenie wyższe, preferowane kierunki administracyjne lub budowlane,
  • mają uprawnienia budowlane,
  • posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadają prawo jazdy kat. B,
  • są rzetelne,
  • potrafią dobrze zorganizować swoją pracę.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie eobuwie.pl,
  • ’krótsze piątki’.