Biuro

Asystent działu konsolidacji sprawozdań finansowych

Lokalizacja: Polkowice Dział: Biuro Data zakończenia: 06.10.2019
Zakres obowiązków

  • gromadzić dane leasingowe od współpracujących działów oraz spółek powiązanych,
  • wprowadzać dane do systemu,
  • prowadzić kontrolę poprawności danych zawartych w systemie,
  • weryfikować kompletność dokumentów dot. leasingów finansowych w Grupie Kapitałowej,
  • współpracować ze spółkami zagranicznymi i audytorem,
  • wspierać dział konsolidacji sprawozdań finansowych w bieżących obowiązkach.
Czego oczekujemy

  • mają wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów, preferowane: ekonomia, finanse lub pokrewne,
  • bardzo dobrze znają obsługę komputera, w szczególności program Excel,
  • znają język angielski,
  • posiadają zdolności analityczne,
  • są samodzielne, odpowiedzialne i sumienne,
  • charakteryzują się dobrą organizacją pracy umożliwiającą terminowe wywiązywanie się z obowiązków,
  • potrafią pracować w zespole i pod presją czasu,
  • mają doświadczenie w zakresie leasingu lub na podobnym stanowisku.
Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kurs językowy na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • ’krótsze piątki’.