Biuro

Trener ds. rozwoju pracowników

Lokalizacja: Poznań Dział: Biuro Data zakończenia: 08.09.2019
Zakres obowiązków

  • diagnozować potrzeby szkoleniowe oraz brać udział w tworzeniu programów merytorycznych dla pracowników sieci CCC,
  • przygotowywać, planować i organizować szkolenia wewnętrzne dla pracowników sieci CCC w Polsce,
  • prowadzić szkolenia z zakresu umiejętności managerskich oraz Standardów Obsługi Klienta,
  • realizować programy rozwojowe, podnoszące kwalifikacje, kompetencje oraz efektywność pracowników,
  • monitorować efektywność realizowanych działań szkoleniowych,
  • sporządzać raporty i analizy z przeprowadzonych działań.
Czego oczekujemy

  • posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń managerskich - minimum 2 lata,
  • posiadają certyfikat ukończenia kursu trenerskiego (warunek konieczny),
  • posiadają wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki takie jak Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Pedagogika i nauki pokrewne),
  • rozumieją biznes i są zorientowane na osiąganie celów,
  • mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  • doskonale organizują swój czas pracy,
  • posiadają wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętnie nawiązują relacje biznesowe,
  • bardzo dobrze znają pakiet MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook),
  • komunikatywnie posługują się językiem angielskim,
  • są dyspozycyjni i gotowi do częstych wyjazdów, służbowych,
  • posiadają prawo jazdy kat. B.
Co oferujemy

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • programy sportowe: Multisport/ OK System
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
  • auto służbowe, laptop, telefon.